Контакти

Контакти
Організація заходів
(концертний директор):
PR:


БЛАГОЧИННІСТЬ

Я вірю в те, що добро породжує добро. І неймовірно вдячна життю за те, що оточена фантастичними людьми, які дають можливість поширювати любов світом. Безкінечні благочинні ініціативи чудової Анжеліки Рудницької, проекти та заходи Фундації «З країни в Україну», заходи ГО «Раненько» (організація, що опікується питаннями передчасно народжених діток) – лише частина моїх постійних благочинних внесків.

Взагалі, я маю традицію: завжди і з кожного заробітку віддавати десяту частину на благочинність. Серед постійних «віддач» також фонд Tabletochki. Благочинних пропозицій завжди є чимало, і я розраховую на розуміння тих, кому доводиться відмовляти… як це відбувається з більшістю фондів та окремих людей по всьому світу, я для себе визначила «поля» для благочинності, і в них вкладаюсь постійно. Бо якщо вкладатись в усі пропозиції, то вийде всюди потроху і не завжди якісно. Та й мій ресурс поки що такий, який є 😉

Я підтримую освітні проекти та такі, що навчають суспільство критично мислити, досліджувати культуру, відкривати історію і традиції, зберігають цілісність держави та захищають українську мову. Підтримую рух щодо передчасно народжених діток та питань грудного вигодовування. Підтримую ідею важливості бути розумними та здоровими, поважати себе та інших, творити, жити та реалізовувати своє призначення.

Моя благочинність полягає як у безпосередніх грошових внесках, так і в участі у подіях, як ведуча, гостя, експерт. Якщо Ви вважаєте, що нам є у чому поспівпрацювати на благочинних засадах, сміливо телефонуйте або пишіть.

Для мене завжди честь – бути причетною до ініціатив, що роблять світ кращим, добрішим, мудрішим, щасливішим