Контакти

Контакти
Організація заходів
(концертний директор):
PR:


ТЕЛЕВІЗІЙНА ТА РАДІОВЕДУЧА

Телевізійна та радіоведуча Ганна Заклецька

Моє ім’я – Анна Заклецька, я телевізійна та радіоведуча, давно закохана у свою професію, і з задоволенням працюю в українському медійному просторі. Починала свою професійну діяльність як радіоведуча шоу «Лоліпоп» на радіохвилі «Аристократ». Кар’єра телеведучої починалась на каналі УТ-1. На сьогодні взяла участь у багатьох теле- та радіопередачах. Навіть не уявляю, щоб я сиділа склавши руки. Я завжди відкрита до співпраці та цікавих проектів. На сцені виступаю з дитинства – це моя стихія, в ній мені комфортно, тому вільно себе почуваю перед публікою та на телебаченні. Хоча завжди хвилююсь – вболіваю за найкращий результат, настрій моїх глядачів та слухачів.

Проекти в яких я працювала та якими пишаюсь

Я горда тим, що була голосом багатьох радіопередач, які ви мали змогу слухати. За цим завжди стоїть плідна та сумлінна праця. Серед останніх моїх досягнень на телебаченні такі масштабні проекти як:

  • Телепроект «Зимова студія Олімпійських ігор» (Щоденні підсумки 27-ої Зимової Олімпіади);
  • Ведуча концерту «Безвіз» у прямому ефірі на п‘ятьох українських телеканалах;

Повне відео одного з випусків доступне за посиланням.

Я вважаю себе активним громадським діячем. У своїх авторських програмах вивчаю розвиток української культури та етносу. Глибинне дослідження українських традицій та неймовірні історії про культуру України на радіо «Країна ФМ» – лише одна з багатьох граней моєї активної професійної діяльності. Для мене почесно, що моїм голосом для українців лунає цікава інформація про наші культуру, традиції, мову, видатних особистостей.

Особисті досягнення як журналіста та ведучої на радіо, внесок у розвиток українського телебачення, просування української музики зробили мене Заслуженою Артисткою України. Сьогодні я ведуча телепроектів, а українське телебачення – моє життя, хобі та професія. Вдячна за те, що мене багато разів номінували на українські нагороди у сфері журналістики – це для мене стимул працювати та розвиватися.

До ваших послуг: ведуча телебачення та радіоведуча – лінгвіст українського медійного простору

Обожнюю свою професію, завзято працюю, а нагородою за кожний телепроект мені служать відгуки та критика спеціалістів. Крім того, що я телевізійна ведуча, ще обожнюю співати, як кожна українська жінка, тому ще одним моїм захопленням та дітищем є вокал. Виступаю як вокалістка й провела більш ніж 150 концертів для військових у зоні АТО та ООС.

Сьогодні живу та працюю у м. Київ. Я телеведуча, ведуча світських подій, ведуча на святах та авторка власних проектів на радіо. Також є членкинею організації «Ділові Українські Жінки».

Володію та працюю нашою рідною мовою, а також англійською, французькою та російською, зовсім базово – італійською, завдяки цьому працювала як ведуча телепроектів й учасниця багатьох Європейських заходів, які проводились в Україні та за кордоном.

Підсумовуючи: я телевізійна ведуча, політолог, психолог та українська жінка, щаслива, що маю можливість бути корисною для вас та моєї країни.

Телефон для замовлення послуг теле- та радіоведучої:

+380 0(68) 797 68 67