Контакти

Контакти
Організація заходів
(концертний директор):
PR:


АВТОРСЬКИЙ ПРОЕКТ «ЕТНОВЕЧІРКИ З ГАННУСЕЮ ЗАКЛЕЦЬКОЮ»

Дослідження фольклору та традицій дохристиянських часів України – моя давня пристрасть, моє захоплення, моя любов. Саме тому на радіо «КраїнаФМ» виходить щотижня моя авторська програма «Відголос країни» про традиції, обряди, семіотику, семантику, мову, історію та багато інших граней рідної культури. Саме тому народилась ідея проводити вечірки з елементами лекцій та ток-шоу, та присвячувати їх народним святам, обрядам, звичаям з альтернативної точки зору.

У моїй скарбничці вечірки за мотивами осінніх традицій, декілька зимових, весняна підбірка, поділена на зустріч весни, Великдень та зелені свята, купальська вечірка, свято про «непристойності» у рідних традиціях та весільна вечірка. Всі вечірки легко трансформуються, об‘єднуються або інтегруються у конкретну подію – наприклад, обряд в‘язання хустки на Вашому весіллі.

Всі свята «Етновечірки з Ганнусею Заклецькою» об’єднують атмосфера та піднесений настрій: на моїх вечірках є і пригощання, і обов‘язкові взаємодії з глядачами, і майстер-класи, і виступи гостей, і сувеніри – словом, з кожної вечірки гості виходять з новими цікавими знаннями, вміннями, враженнями та інформацією. А головне – з емоцією радості та магії!

Стежте за анонсами – я планую створювати все нові і нові сценарії, адже тем для втілення ще десятки! Можу створити і окремий індивідуальний сценарій під Вашу ідею – пишіть або дзвоніть та пропонуйте!

Буду рада створити унікальну та ексклюзивну подію через призму етнічних особливостей України спеціально під Ваш задум, спеціально для Вас!