Контакти

Контакти
Організація заходів
(концертний директор):
PR:


ПСИХОЛОГ ТА ПСИХОТЕРАПЕВТ: МОЇ ПУБЛІКАЦІЇ ТА ПРАКТИКА

Психологія у гештальт-підході з‘явилась у моєму житті одразу після здобуття ступеня магістра за фахом «політологія», і перед здобуттям ступеня магістра за фахом «хореографія». Я невимовно рада освіті психотерапевта. І не лише тому, що це дуже влучно доповнює діяльність політолога, допомагає бути якісним хореографом, робити режисерські постановки, а й тому, що це неймовірно вплинуло на мене, як маму, як жінку, як доньку, та шалено вплинуло на якість життя.

Усвідомленність

Усвідомлення – головний здобуток цієї освіти. Усвідомленність в усьому: від причин, чому кудись запізнююсь, до глобальних задумів щодо місії життя. До народження першої дитини я практикувала досить багато. Після народження другої дитини практикувати припинила. Але вважаю себе досить хорошим експертом у цій галузі, адже продовжую розвиток з величезною кількістю профільної літератури.

Під час навчання на мене найбільше вплинули автор Ніл Доналд Уолш, Джо Диспенза, Фріц Перлз, Ірвін Ялом, Ліз Бурбо, Еріх Фромм, Станіслав Гроф.

Жити усвідомлено надзвичайно цікаво. Наше тіло з нами постійно спілкується, у кожній події є, якщо не пряма, то вторинна вигода; ми постійно формуємо власну реальність… багато чого важко зрозуміти та прийняти. Багато у чому хочеться опиратись та обезцінювати… але як тільки навіть це починаєш усвідомлювати, життя стає принципово іншим!