Contacts

Contacts
Organization of events
(concert director):
PR:


VRODA AND SOLO VOCAL CAREER

Початок

У 2008 році почалась моя творчість у гурті VRODA. Вірніше, спочатку він називався Legends Of Aratta (LOA), але з часом змінив назву. Творцем гурту був Василь Ткач, відомий український автор і композитор, відомий багатьом українцям за піснею «Сірко собака мій», створеною у далекому 1997 році для гурту «Вхід у змінному взутті» на фестивалі «Червона рута». Власне, тоді були написані Василем і пісні, з яких за десять років потому почався наш гурт.

Дебют та участь гурту у Національному відборі Євробачення

Мотиватором до того, що пісні «Журавлі», «Доле моя» та «Жовтеє жито» мають зазвучати жіночими голосами, став ще один легендарний і талановитий чоловік – Євген Ступка. Саме він мене і «знайшов», коли я прийшла на кастинг ведучих телеканалу MTV Україна. Дебют гурту відбувся на вокальному фестивалі на Азорських острвах (Португалія) – у самому центрі Атлантичного океану.

У 2010 році гурт VRODA взяв участь у Національному відборі Євробачення, дійшовши до півфіналу з піснею «Жовтеє жито».

VRODA – народні пісні

З 2014 року дует припинив співпрацю з Василем Ткачем – так з репертуару зникли пісні його авторства і з‘явились вже не стилізовані під народні, а дійсно народні пісні: Вербовая дощечка, Лебедонька, Доле моя, На камені, Знов прийде весната інші. Хоча абсолютно кожна пісня піддалась автоській адаптації, у тому числі моїй: приспів до пісні «Знов прийде весна» був стилізовано написаний мною, а приспів пісні «Доле моя» створили ми разом із лідером гурту «Без обмежень» Сергієм Танчинцем прямо на репетції під час спільної творчості над дуетним дітищем.

Послухати наші пісні можна на платформі soundcloud.com/vrodа-1

 

 

Подивитись відео гурту – на youtube-каналі VRODAbandofficial